Sėkmės istorija

Savivertės stiprinimas turi didelę įtaką santykiams. Kuo žmogus jaučiasi stipresnis, saugesnis ir labiau pasitikintis savimi, tuo labiau jis gali prisidėti prie sveikų ir sėkmingų santykių, veiksmingiau spręsti konfliktus ir išlaikyti tvirtus santykius iškilus rimtiems išbandymams. Į gerovės konsultantę kreipėsi 38 metų moteris. Moteris teigė nemokanti kurti ir išlaikyti romantinių santykių. Pasakojo iki šiol yra turėjusi 3 rimtus, ilgalaikius romantinius santykius, kurių kiekvienas truko 3-4 metus, tačiau nei vienu atveju jie nesibaigė vedybomis. Klientės manymu tai ji buvo kaltininkė iširusių santykių, esą ilgainiui jos partneriai jai atsibosdavo, erzino kiekviena smulkmena, pati provokuodavo konfliktus. Konsultacijų metu ypač didelis dėmesys buvo skiriamas klientės mąstymo klaidų ir įsitikinimų atpažinimui ir korekcijai, buvo ieškoma priežasčių, dėl ko kildavo šis klientės nepasitenkinimas santykiais kuris vesdavo iki skyrybų. Moteris padedama gerovės konsultantės suprato jog santykiuose jaučiasi laiminga tik tada kai vyras ja žavisi ir nuolatos giria, todėl kiekvienų santykių pradžioje dėmesio pakakdavo, o bėgant laikui jo mažėdavo ir moteris pradėdavo jaustis nelaiminga. Konsultacijos padėjo suvokti, jog nepasitikėjimą savimi keldavo vyrų komplimentais ir pagyromis, vadovaudamasi įsitikinimu, kad yra mylima tik tada kai yra giriama. Konsultacijų metu moteris išsigrynino kokiomis vertybėmis vadovaujantis norėtų kurti santykius, kas santykiuose jai yra svarbu. Moteris įgavo įgūdį pajautus nesaugumą, nepasitikėjimą savimi keisti savo įprastus elgesio modelius (bėgimą) ir išsakyti kas ją neramina ir ko ji norėtų.
Jeigu ir jus jaučiatės nelaimingas, tampa sunku kontroliuoti savo emocijas, dažnai užsiplieskiate dėl smulkmenų kviečiame apsilankyti pas gerovės konsultantą ir išmokti valdyti savo jausmus bei gebėti priimti teisingus sprendimus.
Susirūpinimas emocine sveikata laiku leidžia išvengti rimtų psichologinių problemų ateityje. Kviečiame nedelsti ir pasirūpinti savo savijauta

Skip to content