Projekto pabaiga. Tęstinumas.

Projektas „Gerovės konsultantų modelio įdiegimas Pagėgių savivaldybėje“ jau baigiasi, gerovės konsultanto paslaugos tęsiamos.
Norime pasidžiaugti sėkmingais projekto rezultatais – 133 Pagėgių gyventojų nusprendusių keisti savo savijautą ir gerinti emocinę sveikatą, kreipėsi į gerovės konsultantą su lengvais nerimo, streso, nemigos, depresijos ar psichologinės adaptacijos problemų požymiais, o 101 iš jų sėkmingai užbaigė pilną konsultacijų kursą.
Gerovės konsultanto paslaugos bus teikiamos dar ateinančius 5 metus, planuojama, kad per metus paslaugos bus suteiktos 60 asmenų, o per 5 metus – 300 asmenų. Gerovės konsultanto paslaugos besikreipiantiems asmenims ir toliau bus nemokamos, finansinius įsipareigojimus projekto tęstinumui užtikrinti prisiima projekto pareiškėjas – Pagėgių savivaldybės administracija, gerovės konsultanto paslaugas teiks Pagėgių savivaldybės vaiko globos centras.
Dėkojame visiems prisidėjusiems prie sėkmingo projekto įgyvendinimo – projekto pareiškėjui, partneriams, bendradarbiaujančioms įstaigoms bei visiems kitiems prisidėjusiems prie projekto sklaidos bei Pagėgių savivaldybės gyventojų emocinės sveikatos gerinimo.

Skip to content