Sėkmės istorija

Kaip Gerovės konsultantas gali padėti suvaldyti negatyvias mintis ir pagerinti savo emocinę savijautą papasakojo Pagėgių konsultantė Aistė Marozienė:

Į konsultaciją užsirašė 36 metų ištekėjusi moteris, dviejų vaikų mama. Klientė skundėsi dėl pastoviai kamuojamo nerimo, nepasitikėjimu savimi auklėjant vaikus. Konsultacijų metu buvo pasitelkiamos kognityvinės elgesio terapijos technikos, siekiant suprasti iš kur kyla klientės nerimas ir ieškant būdų jam valdyti. Ieškojome klientės mąstymo klaidų, viena iš jų – juodai baltas mąstymas „viskas arba nieko“. Tai reiškia, jog moteris buvo įsitikinusi, jog turi būti ideali, ir jeigu ką nors padarydavo neidealiai – kildavo įkyrios mintis, jog yra bloga mama. Ieškojome patvirtinančių ir paneigiančių įrodymų šiam įsitikinimui. Vykdėme eksperimentus, sąmoningai atliekant dalykus susijusius su vaikais neidealiai, siekiant, jog moteris pajustų, jog ne visada viskas turi būti idealiai ir nieko blogo nenutinka. Naudojome kognityvinį kontinuumo metodą, kuris leido moteriai realistiškai suvokti jos, kaip mamos dedamas pastangas ir skiriamą laiką vaikų gerovės labui, tai padėjo klientei nustoti save graužus ir kaltinus, atsipalaiduoti ir labiau mėgautis motinyste.

Šios gerovės konsultanto paslaugų gavėjos sėkmės istorija parodo, kaip dažnai problema būna sukuriama mūsų pačių mintyse ir viskas ko reikia tai tik suprasti tai ir išmokti pažaboti negatyvias mintis nedelsiant kol situacija netapo nebekontroliuojama. Kviečiame visus Pagėgių savivaldybės gyventojus norinčius pagerini savo emocinę sveikatą užsiregistruoti į konsultaciją.

Skip to content